Stiftelsekonsultation
Syftet med denna födelsedagspresent är att ge dig något som verkligen kan göra skillnad för dig och något som du brinner för, samtidigt som jag får en möjlighet att stärka mitt vänskapsband med dig.
Jag förväntar mig inget tillbaks, vill du sedan starta en stiftelse så kan du ta med dig dina lärdomar från vårt möte och följa den guide som jag har på min sajt www.startastiftelse.se utan att det skall behöva kosta dig en endaste krona.
Mötet varar under 15 minuter och är helt gratis, vid mötet kan du ställa vilka frågor du vill kring stiftelser och hur man startar en sådan, vilka jag kommer att besvara på bästa sätt jag kan.
Du väljer själv i bokningskalendern vilken dag och tid som passar dig bäst, sedan får du en kalenderinbjudan till ett Google Meet möte på din mail.
I normala fall så debiterar jag 2000kr + moms för en timmes stiftelsekonsultation, vilket ger denna födelsedagspresent till dig ett värde på 500 kr + moms.
OBS!
- I normala fall så kan GRATIS stiftelsekonsultation endast bokas en gång per person, men eftersom denna konsultation är en gåva till dig på din födelsedag så kan du boka ytterligare en GRATIS stiftelsekonsultation men då via hemsidan www.startastiftelse.se
- Konsultationen gäller för en deltagare, välj någon av våra andra konsultations-paket ifall du vill att fler skall delta under samma konsultation.